Masfallı Tente Metre Fiyatları

Masfallı Tente Metre Fiyatları

Mafsallı tente metre fiyatları görülmemiş indirim sizlerle!

Tente İzmir, ürünlerinin tamamında kaliteli demir aksamı kullanmaktadır. Mafsallı tente iskelet kalınlığı kumaşın markası fiyatlarımızı doğrudan etkilemektedir.

Ürünlerimizin tümü kesinlikle su geçirmez özelliklerine sahiptir. Tente sistemlerinde dünyaca ünlü tente kumaş üreticisi Sattler A.G, motor üreticisi Becker ve teknoloji geliştiricisi olarak Somfy ile çalışmaktayız.

Üst menüde bulunan kumaş kataloğundan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Tente İzmir, size piyasada verilebilecek en uygun teklifi veriyor!

Başlıca Tente Branda Hizmetlerimiz

Tente İzmir, olarak mafsallı, sabit, özel üretim, otomatik ve manüel, asma germe tente, körüklü model tente sistemleri imalat, satış, montaj ve bakımını yapmaktayız.

Bunun yanında branda ve çadır sistemleri imalatımız mevcuttur.

Branda: Pilsa branda, naylon branda, şeffaf mika branda, ısı yalıtım brandası, yat ve tekne brandaları, kamyon ve tır brandası, branda torba, halı saha brandası, beton brandası, saman koruma brandası gibi hizmetleri içermektedir.

Tente: Mafsallı tente (klasik sistem), katlamalı tente (pergola), körüklü tente (karpuz), sabit ve yürüyüş yolu tentesi, kasetli tente (kutulu ve motorlu sistem), çift yönlü açılır tente (iki yönlü) gibi hizmetleri içermektedir.

Çadır: Depo çadırı, hangar çadırı, şantiye çadırı, fuar çadırı, stand ve reklam çadırı, etkinlik çadırı ve tören çadırı gibi hizmetleri içermektedir.