Karpuz Tente

Karpuz tente sistemleri otel, evler, ofisler, pencere üst kısımları, kapı üstleri veya iç mekan dekorlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sistemlerin iç yapısı hafif metal malzemelerden yapılmaktadır, kaynak kısımları bir birine tam bağlı olmasından darbeler ve kötü hava koşularından etkilenmemektedir.

Karpuz tenteler, branda kumaşları birden fazladır ve en akla gelindik olan kumaşlar akrilik ve PVC kumaş türlerdir. İzmir Tente aksamı gergin bir şekilde monte edildikten sonra gerekli bağlantılar yapılır ve kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Bu tente sistemleri dilim olması sebebiyle görüntü bakımdan üst kalite bir düzeye sahiptir karpuz tenteler biden fazla mekana uyumluluğu ile ön plana çıkmaktadır.

Özel olarak kutu profillerden imal olup ölçüler çıkınca pres makinesinden büküm yapılarak elektrostatik toz fırın boya ile kaplanıp PVC veya akrilik kumaş giydirilerek üretilir.

Kapuz tente genel olarak otel, restoran, kafelerde tercih edilse de evlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Karpuz özelliği sayesinde, balkonu yağmur ve rahatsız edici güneş ışınlarından daha fazla korur. Tente boyunun ve ayak uzunluğunun isteğe uygun olarak ayarlanabilmesi özelliği ile manzara kapanmadan, koruma sağlanır.

Karpuz tente çok şık ve her mekana ayak uydurabilecek bir tente çeşidi olmaktadır. Genelde dükkan sahipleri ya da mekan sahipleri bu tente çeşidini tercih etmektedirler. Sektör alanlarında bu karpuz tenteyi görmek oldukça mümkün olmaktadır. Tenteler mekanı koruyabildikleri gibi hoş bir görüntüde oluşturabilmektedirler.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek