Mafsallı Tente

Mafsallı tente, her mevsim kullanabileceğiniz kolay kullanımı ve şık görünümü ile tercih edebileceğiniz bir tente çeşididir. Bahçenizde keyifle dururken yağmurun ya da güneşin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Bunun için tenteyi kendinize göre ayarlamanız mümkündür. İzmir Tente genelde evlerde, restaurantlarda, kafelerde, küçük işletmelerde aklınıza gelebilecek bütün mekanlarda rahat ve şık bir görünüm sağlar.

Dünyada en çok tercih edilen tente sistemidir. Fonksiyonelliği ve ekonomik olması tercih nedenidir. Motorlu ve mekanizmalı şekilde imal edilebilmektedir. Saçak kısmı standart düz kesim olmaktadır, istenirse deniz dalgalı şekilde imal edilebilir.

Kış aylarında yaşam alanınızı yağmurdan korur, yaz aylarında güneşin bunaltıcı sıcağından korur. Pencere veya doğrama önlerine montaj edildiklerinde içeride kullanılan klimanın elektrik sarfiyatını en aza indirir.
Akrilik veya polyester kumaş kaplamalı olabilirler. Çok farklı desende ve renkte olabilirler.

Tente sistemleri içerisinde en ekonomik model olan mafsallı tente, zengin renk ve katalogları ile en iyiyi ve kaliteyi bir arada sunduğumuz modeldir. Metal aksamlar paslanmazlık (elektrostatik boyalı) alüminyum aksamlara sahiptir. Sistemimizi tek, tek veya çoklu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Opsiyonel özellikler arasında bulanan uzaktan kumanda ile 100 – 1.50 cm mesafeden kontrol edilmesini sağlar. İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz store tenteler bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü gölgelendirme sistemlerinden olup, sıklık ile tercih edilen ekonomik bir seçimdir.

Çevrenizde işletmelerde ve bahçelerde en çok rastladığınız tente modelidir. Açılan kollar yani eklemler sayesinde bu isimle anılmaktadır. Mafsallı sistem denilince aklınıza eklemli bir şey gelmektedir. Bu kısmen doğru olmakla beraber bu eklem iki dirseğin dışa doğru açılması olarak algılanmalıdır. Maksimum üç metre öne ve altı metre genişliğe açılım yapılabilir. Bu bizim tavsiyemizdir. Mesafeler bir miktar daha arttırılabilir. Fakat her artışın tentenin kumaşında potların olmasına ve sarkmalara neden olacağını unutmamak gerekir. Genel olarak her tentenin kumaşı ve kullanılan aparatların kalitesi tente ömrünü etkiler. Bu nedenle SUNRISE tente kalite belgesi olmayan ürünler kullanmamakta ve bir çok tente parçasının imalatını kendisi yapmaktadır.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek