Şeffaf Branda

Bu sistemde kullanılan mika storlar dışarıyı gösterebilen, kırılmayan ve kolay temizlenebilen türdendir. Kış bahçenizde kolayca ısıtma ve soğutma yapabilirsiniz.

Şeffaf branda, elektrikli motor ya da sensör kullanılarak kolay açılıp kapanabilecek şekilde tasarlanır ve imal edilir.

Şeffaf stor, sistemler katlanır cam sisteminin kullanıldığı her yerde kullanılabiliyor olmaları ve maliyetlerinin çok daha düşük olmaları nedeniyle tercih sebebi olmaktadırlar.

Mekanınızı dış etkenlerden korunması amacıyla üretilmiştir. Alüminyum kanallar içerisinde bir mekanizma sayesinde açılıp kapanabilen şeffaf stor toplandığı zaman alüminyum bir kutu içerisinde muhafaza edilmektedir.

Rüzgarı, yağmuru ve tozu engelleyen şeffaf stor bir okyanus tente modelini aynı zamanda kış bahçesine dönüştürebilir. Fermuarı sayesinde hem yaz aylarında hem de kış ayların da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev ve iş yerleri için çok uygun olan şeffaf branda özel fiyatlarla temin etmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kafeterya, restoran gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur. Kullanımı oldukça artan uygulamamız, şık bir dış mekan uygulamasıdır.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek