Çift Yönlü Açılır Tente

Çift yönlü açılır tente diğer adıyla T-modül tente, çok büyük bahçeler için tercih edilen, çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alana gölge sağlayabilen bir sistemdir.

Kafeterya, bar ve restoranlarda T-modül tente tercih edilir. T-modül tente iki profil ayak üzerine monte edilir. İsteğinize göre hareketli veya sabit kullanılabilir.

Şık tasarımı bulunan ister hareketli, ister sabit tamamıyla sizin isteğinize göre yapılabilen tüm renk seçeneklerine uygun restoran, kafeterya, sahil yolu, ve benzeri mekanlarda daha büyük bir alana sahip olmanızı sağlayacaktır.

Merkezindeki çelik konstrüksiyondan sağa ve sola açılan mafsallı tentelerin oluşturduğu farklı bir sistemdir. Sistemin amacı daha geniş açıklıklarda gölgeleme ve koruma sağlamaktır.

Motorlu ve mekanizmalı şekilde imal edilebilmektedir. Sistemin taşıyıcı çelik konstrüksiyon kaplaması galvaniz ve elektrostatik boya yapılabilir.

Çelik konstrüksiyonun üzerindeki şapka sistemi alüminyumdur. Sistem sabit veya tercihen tekerlekli olarak imal edilebilmektedir.

Genelde büyük bahçelerde, lokanta restoran gibi kaldırımlara veya bahçelere açılan alanlarda sıkça gördüğünü uygulama türüdür. TSPQ ve raylı sisteme göre daha ekonomiktir. En büyük avantajı istenildiğinde taşınabilir olmasıdır. Bu model için aslında mafsallı tentenin farklı bir modeli diyebiliriz. İmalata aşamasında tente firmanızın uyarılarına ve tavsiyelerine uymanız da fayda görüyoruz. Çünkü çok fazla alanı kaplamak görüntü kalitesini bozabilir. Hatta kumaşta sarkmalar da meydana getirebilir. Fakat uygulama standartlarına uyarak yapılacak bir çift yönlü açılır tente, mekanınızı oldukça şık gösterebilir. Portatif yapılabilmesi ve farklı şekillerde uygulanması önemli bir avantaj olmasına rağmen, gerçek avantajının raylı tente ve TSPQ tenteyle oranla oldukça ekonomik olmasıdır.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek