Balkon Tente Sistemi

Balkon Tente Sistemi

Balkon tente, adından da  anlaşılacağı üzere balkonlarımız için özel olarak tasarlanmış şık tente modelleridir. Evlerimizin balkonlarına ayrı bir şıklık katan bu tente modeli, aynı zamanda güneşli havalarda veya kötü hava şartlarında balkonlarımızı kullanabilmemiz için imkan sunmaktadır. Balkon tente sistemi, Her renk ve desende  imal edilebilmektedir ve bu seçim tamamen müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Körüklü Balkon Tentesi

Körüklü Balkon Tentesi

Balkon Tentesi Fiyatları

Balkon tentesi fiyatları, kullanılacak kumaştan tutun, ebatlarına veya hangi modelde tercih ettiğinize göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. buraya balkon tentesi fiyatları hakkında net bir tutar yazmamız yanıltıcı olabilir bunun yerine iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak, hayalinizdeki tente modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Masfallı Balkon Tentesi

Masfallı Balkon Tentesi

Balkon Tentesi  Modelleri

Balkon tentesi modelleri, birçok tente sisteminde uyarlanmaktadır. Her bir tente modelinin farklı bir havası olduğu düşünülürse, tente modelleri arasında  seçim yapmak en zor işlerden birisi olacaktır sanırım. Balkon tente,  isteğinize bağlı her renk ve desende  üretilmektedir ve montajı kısa bir süre içerisinde  yapılmaktadır. Balkon tenteler, kullanılan akrilik kumaşı sayesinde  renk solmazlık bakımından uzun yıllar dayanıklı yapıda  bulunmaktadır. Seçmiş olduğunuz balkon tentesi modeline göre, sabit veya açılıp kapanır sistemde  yapılabilir.