Otomatik Pergola

Otomatik Pergola

Otomatik pergola, firmamız kalitesi ve güvencesi ile uygun fiyat ve kalite arayan siz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için son hızla çalışmaktayız.

Otomatik Pergola Sistemleri

Otomatik kumandalı tente ürünlerimiz içerisinde üretimini yaptığımız bir kaç modelimiz mevcuttur. Bu modelleri kullanılacak alanlara göre özel olarak hazırlamaktayız. Ekonomik bakımdan uygun olan modellerinde üretimini de yapmaktayız.

Otomatik Tente Modellerimiz

Pergola Tente
Pergola sistemleri güneş ışınlarından ve yağışlardan korumak için tercih edebileceğiniz en iyi sistemler arasında yer almaktadır. Sağlam ve dayanıklı olarak üretilen tenteler, kafeterya ve restoran alanlarında mevsimsel kullanım avantajları ile en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Raylı pergola tente sisteminin en büyük özelliği ışıklandırma sistemi olduğundan bu tür mekanlar için vazgeçilmez ürün sınıfında yer almaktadır. Su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmez özelliği sayesinde daha uzun ömürlü olan tente sistemi fiyat bakımından da uygun bir şekildedir. Otomatik veya manüel olarak açma/kapama seçeneği bulunan tentelerde kullanılan malzemeler 1. kalite olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır.

Kasetli Tente
Şık tasarımı ve kullanım alanları ile yaygın olarak tercih edilen kasetli tente sistemlerinde tente kapanma esnasında profilin içerisine toplanır, bu şekilde kumaşın daha uzun süre dayanıklı olarak korunması amaçlanır. Yaz ve kış aylarında rahat bir kullanım imkanı sunan tente çeşitleri arasında kafeterya, restoran ve oteller tarafından tercih edilmektedir. Manüel ve uzaktan kumanda sistemi ile açılıp/kapanma imkanı sunan tenteler model ve renk seçenekleri ile oldukça cazip hale gelmektedir. Mekanlarınızın daha şık ve özel görünmesini istiyorsanız, kasetli tente sistemleri konusunda en yeni ürün seçeneklerimizi incelemenizi öneririz. Dış dekorasyon yönünden oldukça ideal olan ürünlerimiz garantili ve kullanışlı tasarımlara sahiptir.

Mafsallı Motorlu Tente
Tente çeşitleri arasında bahçe ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen açılan eklemler sayesinde mafsallı tente olarak bilinen en dayanıklı ürün sınıfında yer almaktadır. Maksimum olarak 3 metre öne ve 6 metre genişliğe kadar açılım imkanı sunan en dayanıklı tente modeli olarak bilinmektedir. Manüel veya otomatik seçenekleri bulunan mafsallı tentelerde kullanılan malzemelerin kalitesine göre daha uzun süre kullanım imkanı sağlar. Paslanmaz ve dayanıklı malzeme seçeneğinden üretilen tente sistemleri şık tasarımlara sahip olması nedeniyle birçok alanda yaygın olarak tercih edilir. İmalat ve üretim konusunda tesislerinde en iyi ürünleri sizlere sunmayı hedefleyen bir firma politikası ile hizmet vermektedir.

* Ürünlerimiz kesinlikle çin malı üretim değildir.

Ürünümüzün videosunu izleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.