Hakkımızda

Tente İzmir, 1983 yılında İzmir / Karabağlar ilçesinde çalışma hayatına adım atmıştır. Sektörün gelişmesi ile firmamızın gelişmesi aynı paralelde gitmektedir. Firmamız, 35 yıllık deneyimi ile İzmir ve Türkiye’nin çoğu bölgesine hizmet vermiştir. Çalışmış olduğu kurumsal firma, belediye ve kamu işleriyle izmir tente zaman içerisinde geliştirmiş olduğu 120 kişilik dev kadrosuyla sayısız sayıda kaliteli projeye imzasını atmış, bir çok ödül kazanmıştır.

Misyonumuz

Tente sektöründeki çeyrek asırlık bilgi ve tecrübemizden yararlanmanızı istiyoruz. Hizmet anlayışı farkımızı görmenizi ve işletmenize sağlayabileceğimiz faydaları birlikte yaşamayı diliyoruz.

Kısa etkin çözümler üreterek işletmenize sihirli bir elin dokunduğunu hissettirmek temel gayemizdir.

Bu esnada kalitemizden ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden hayata devam etmek, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı bu tutarlı davranışlara teşvik edecek duruşu sergilemek vizyonumuzun en etkin göstergesidir.

Vizyonumuz

En iyiler, en iyilerle çalışır.

İyi iş çıkarmak için doğru kararlar almak ve uygulamak gereklidir. Tente İzmir olarak hizmet kalitemizi teknolojik alt yapımızı kullanarak sağlıyoruz. Bu doğrultuda vizyonumuz;

Doğru hamlelerle müşteri odaklı hizmet üretmek ve verdiğimiz hizmetlerin ve teknik desteğin sürdürülebilir olmasını sağlamaktır.

Müşterilerimizin Yorumları

Franchise hizmeti aldığımız mekanımız için tasarıma uygun pergola yaptırmamız gerekiyordu. Tente İzmir‘i şans eseri Google aramalarında bulduk ve firma sahibi ile iletişime geçtik. Kısa bir süre sonra keşif ekibi gelip ölçü alıp fiyat çalışması yaptı. Bu kadar kaliteli malzeme ve hizmeti gördüğümüz de çok memnun olduk.

Hakan Yıldırımİşletme Sahibi

Çeşme’de bulunan yazlığımın arka terası için kasetli tente yaptırmak için arayış içerisine girdim. Tavsiyeler doğrultusunda bu firma ile diyalog kurdum. Çok kısa bir sürede başarılı bir iş çıkardılar. Teşekkürler.

Sabriye Bozkurt

İzmir Karşıyaka’da bulunan kafeterya işletmemiz için yağmurdan ve olumsuz hava koşullarından müşterilerimizi korumak adına şeffaf branda yaptırdık. Çok ilgili ve bilgi sahibi bir ekip. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Murat Aydınİşletme Sahibi

Her işlem söz verildiği gibi sorunsuz oldu ve tentemize zamanında kavuştuk. 10 numara işçilik ve müşteri memnuniyeti sağladınız. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Akın Şenerİşletme Sahibi
Hemen Ara
WhatsApp Destek