Otomatik Katlanır Tavan

Otomatik Katlanır Tavan

Otomatik katlanır tavan, led ampül armatürü ışıklı tente sistemleri çağımızın yeni sistem otomasyon ürünlerinden biridir. Pergola tente olarak adlandırdığımız bu ürünümüz sabit veya de monte olarak uygulanabilir. Kullanım alanları genellikle restoran, kafeterya, otel gibi alanlar olsa da son günlerde ev teraslarımız da çatı katı dairelerimizin balkon üstlerini kapatmada oldukça işe yaramaktadır.

Otomatik Katlanır Tavan Teknik Özellikleri

  • 90 km hızla esen rüzgara dayanıklıdır
  • Işıklı yada ışıksız olarak üretilebilir
  • 30 cm kar yükünü rahatlıkla taşıyabilmektedir
  • Lake kumaş sayesinde leke tutmaz
  • Alev yürütmez kumaş dokusuna sahiptir
  • Çeşitli renk seçenekleri ile uygulanabilir

Estetik ve mimari olarak gösterişli bir tasarıma sahiptir. Yaz aylarında gündüz güneşten korunmak için gölgelik olarak, akşam saatlerinde ise üst kısmı tamamen geriye doğru katlanarak ferah bir ortama dönüşmektedir.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir.

Ofis, büro, iş yeri, mağaza, dükkan, fabrika, daire, teras katlar gibi dilediğiniz tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Otomatik Katlanır Tavan Fiyatları 2018

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

7/24 İletişim imkanı sunan firmamız sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve destek almak için bizimle irtibata geçiniz.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.