Kış Bahçesi

Şeffaf branda olarak da bilenen branda modelimiz, mekanlarınız da özellikle soğuk havadan korunmak için en büyük yardımcınız olmaktadır. Kafelerde, açık alanda hizmet sunan işletmelerde, balkonlarda ve diğer tüm açık alanlarda hem açık havanın keyfini çıkarmak, hem de soğuktan korunarak rahatça vakit geçirmek için çok kıymetlidir.

Özellikle kışın tercih edilen bu branda modelimiz aynı zamanda yaz ve bahar mevsimlerinde de yağmurdan, tozdan ve diğer sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmanızı sağlar.

Kışın tadını çıkarmak için tasarladığımız bu sistem dikey olarak hareket etmektedir. İstendiği takdirde motor ile de uzaktan kumandalı kontrol edilebilir. Opsiyonel olarak; motorlu, motorsuz veya fermuarlı olabilir. Rüzgarı kesme amaçlı kullanılır. Rüzgar kesildiğinde manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Şeffaf stor üretilirken kullanılan özel bir mika kullanılır. Aynı zamanda bu branda PVC branda olarak da geçer. Kalın bir branda kumaşı kullanılmaktadır.

Bu branda kumaşı ile yağmurdan, soğuktan, tozdan ve dışarıdan gelip sizi rahatsız edebilecek her türlü materyalden korunmuş olursunuz.

Aynı zamanda şeffaf olduğu için manzarayı görmenize de engel olmaz rahatça oturup vakit geçirebilirsiniz. Şeffaf fermuarlı balkon brandası olarak da işlev gören bu branda çeşidimiz balkonlarda en çok tercih edilen fermuarlı branda ürünümüzdür.

Dış mekanlarınız, bahçeleriniz ya da kafeterya, bar ve restoranlar için özel tasarladığımız kış bahçemiz şeffaftır. Tasarıma özel profillerden oluşan bu tente modeli yerinde tasarım yapılarak imal edilmektedir. İthal şeffaf mikadan imal edilen branda fermuarlı yapıda tasarlanmıştır. Açılır kapanır olması sayesinde 4 mevsim kullanabileceğiniz bir tente modelidir.

Temizliği ve bakımı kolay olan ithal akrilik kumaştan imal edilen ürün, uzun ömürlü ve sıkça tercih edilen ekonomik bir tercihtir.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek