Pencere Tente Modelleri

Pencere Tente Modelleri

Pencere ve balkonlar için özel olarak tasarlanan bir çok çeşit pencere tente modelleri, su geçirmez tente kumaşı ve ışık almaz özelliğini taşır ve bu sayede sizlerde istenilen renk ve modellerimizi iletişim menüsünden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Pencere tente, genelde isminden da anlaşılacağı üzere pencere ve balkonlar için ideal olarak hazırlanmış şık tente modelleridir. Hanelerimizin pencere ve balkonlarına ayrı bir hava katan bu tente modelleri ile güneşli havalarda veya kötü hava koşullarında balkonlarımızı kullanabilmemize olanak sağlamaktadır. Balkon tente, her renk modelleri ve desende imal edilebilir ve bu seçim tamamıyla müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

Balkon Tentesi Ücretleri

Pencere ve balkon tentelerin fiyatlandırmasında, kullanılacak olan kumaş, alanın ebatları veya model etken göstermektedir. Dolayısı ile net ücretlendirme için bizlerle iletişim kurup, hayalinizdeki tente modelini ve balkonunuzun ebatlarını belirterek, güncel balkon tentesi ücretleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.