Pergola Sistemleri

Pergola Tente Sistemleri; mekana ve isteğe uygun tasarım ve kumaş özellikleriyle size özel olarak üretilmektedir. Pergola tenteler uzun ömürlü yapısıyla su ve kar suyu geçirmez yapıda üretilmektedir.

Pergola diğer adıyla raylı tente dayanıklı alüminyum alaşımlı olarak imal edilmiştir. Raylı tentenin üretiminde elektrostatik boya kullanılmıştır. Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmez özellikte olan raylı tente saatte 90 km/h hızla esen rüzgara ve 60 cm kadar kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.

Güneşi karşıdan alan mekanlarda raylı tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanılır. Raylı tentenin kumaşı su geçirmeyen ve solmayan türdendir.

Dört mevsim kullanılabilen, açık mekanları kapalı mekanlara tek tuşla döndürebilmek için geliştirilmiş son derece kullanışlı bir tente sistemidir. Her türlü hava koşuluna dayanıklı ve kullanımı oldukça basit bir üründür. Etrafı şeffaf ve cam kapama sistemleriyle kapatılabilir.

Konstrüksiyon olarak emprenyeli ahşap, alüminyum ya da ahşap görünümlü alüminyum kullanılabilmektedir.
Kumaş olarak, UV ışınlarına karşı özel film tabakasıyla kaplanmış alev almaz membrane malzeme kullanılmaktadır.
Aksesuar olarak kullanılan yağmur kanalı ve yağmur fitili sayesinde sistem yağmurlu havalarda da mekanınıza tam koruma sağlar. Pergola, özel gerdirme sistemi ile kuvvetli rüzgarın olduğu havalarda kumaşın deplasman yapmasını, yağmurlu havalarda ise üzerinde su toplanmasını engellemektedir.
Pergola sistemleri uzaktan kumandayla istediğiniz konuma getirerek istediğini kadar güneşli bir ortamı kolaylıkla yaratabilirsiniz.

Pergola sistemleri, kafeterya, restoran ve teraslarınızda dış mekanların yaz ve kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanımını sağlar. Pergola sistemleri, kaplamalı özel kumaşı sayesinde yazın gölge, kışın ise mekanı olumsuz hava şartlarından koruma amaçlıdır. Uzaktan kumanda sistemi ve motorlu aksamı sayesinde tentede yer alan kumaşı birkaç saniye içinde sararak, açık havanın keyfine varabilir ya da kışın mekanınızı yağmur ve soğuktan koruyabilirsiniz. İthal akrilik kumaştan imal ettiğimiz motorlu tente ve motorlu pergola bakımı ve temizliği kolay uzun ömürlü gölgelendirme sistemlerinden olup, sıklık ile tercih edilen ekonomik bir seçimdir.

DİĞER TENTE MODELLERİMİZ

Hemen Ara
WhatsApp Destek