carrera izmir pergola

Carrera Tente Sistemi

Pergola, İtalyanca’da saçak anlamına gelmektedir. Pergola tente sayesinde çatı, bükümlü ve yatay zeminler çok rahat bir şekilde kapatılabilmektedir.

Yağmurlu havalarda ise sizi yağmurdan koruma özelliğine sahiptir. Sizlere bu yazımızda pergola sisteminin tüm özelliklerinden bahsedeceğiz. Bu sayede doğru tente ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Pergola, raylı sistemler olmak ile birlikte uzaktan kumandayla çalışma özelliğine sahiptir. Bu sistem aynı zamanda gölgelik anlamına da gelmektedir.

carrera tente sistemi

 

 

Kafe ve restoranlar müşterilerinin rahatını düşünmek zorundadır. Güneşin çok yaygın olduğu saatlerde bu sistem sayesinde korunma sağlamanız mümkündür. Pergola sistemi kafeler için büyük önem taşıyor. Özellikle pergola sisteme sahip olan bahçelerin avantajları oldukça fazladır.

carrera tente izmir

Son zamanlarda restoranlar ve kafelerde kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. Pergola tente en aktif kullanılan seçenekler arasındadır. Bazı müstakil evlerde de kullanımı yaygındır. Güneşten korunmak için birebir olan bu sistem aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahiptir. Pergola tente, restoran ve kafelerin temel iki ihtiyacını karşılayan önemli bir sistemdir.

 

Pergola tente, açılır kapanır kış bahçelerine dönüşme opsiyonu da bulundurmaktadır. Bunun için yapılması gereken pergola sisteminin alt kısmının cam ile kaplanmasıdır. Pergola sistemleri kış bahçeleri için de kullanılmaktadır.

carrera izmir tente

Özel bir pergola istemi ile çalışabilen otomatik olan pergola tente ürünlerini siz müşterilerimize tavsiye ederiz.

Her türlü hava koşullarında kullanılabilen dayanıklı bir ürün olan pergola tente günümüzde çok tercih edilir.

Pergola tente; kafe, restorant, teras, balkon, büyük yapıların bahçeleri ve kapalı AVM’lerin çıkışlarında tercih edilir.